Nábor dětí

Tak naše série vítězných zápasů skončila :-(

Po pravdě řečeno, soupeř byl lepší, takže jsme prohráli zaslouženě. Spíš mi, ale vadí, jakým způsobem! Běžela druhá minuta zápasu a prohrávali jsme 3:0! Kluci jakoby spali, nedokázali se soustředit na hru a nevěděli co mají vlastně na hřišti dělat.  Sice jsme snížili na 3:1, ale stále to bylo z naší strany špatný. Poločas skončil  2:5 z naší strany.

Ani druhá půle nenabídla od nás lepší fotbal, takže výsledek je takový jaký je. Dostávali jsme góly po našich hrubkách a nedůraznosti v soubojích. Bylo to myslím si poučné utkání, neboť kluci zjistili, že nemůžou k zápasům takto přistoupit. Pokud nebudou bojovat (což mi včera u většiny hráčů chybělo), nemůžou soupeřům jako je Rudolfov, Lišov atd uspět.

Hodnocení soutěže si nechám na čtvrtek, tam to v klidu rozeberem.