Nábor dětí

Včerejší utkání s Bavorkama se ze začátku nejevilo vůbec dobře.

Naši kluci jakoby omámeni výsledkem ze Srubce, se nemohli proti houževnatému soupeři prosadit, byť měli šancí dost. Zvlášť opět Marek, který jako již bývá tradičně, zahazoval jednu příležitost za druhou a ne a ne nahrát. Až po gólu Domči (mám zato, že je to jeho první gól), se nám začalo dařit trochu střelecky a po dvou gólech Marka (konečně) jsme šli do druhé půle s třígolovým rozdílem.

Ve druhé půli to již bylo i ke koukání a po hezkých akcích jsme postupně zvyšovali náskok až na kýžených 9:0! Ve druhé půli musím vyzdvihnout Marka, který odčinil slabší chvilky z první půle a několikrát pěkně nahrál spoluhráčům před branku.

Kluci a Kačka odvedli slušný výkon, ale pokud bychom hráli tak jako v první půli, tak bychom proti silnějším soupeřům, kteří přijdou, neuspěli. Příští zápas hrajeme zase doma a to z Kameným Újezdem, s kterým jsme doposud nehráli, tak uvidíme.