Nábor dětí

No tak konečně výhra!!

Po pravdě řečeno jsem jí tak trochu čekal. Ne že by mě inspiroval úterek, ale když jsme s nimi hráli v minulosti, tak jsme je vždy přehráli. Tentokrát to ale nebylo nic snadného, a několikrát to před naší bránou trochu hořelo, naštěstí soupeř toho nedokázal využít. To se naopak povedlo nám a do poločasu jsme vedli 3:0. O tento výsledek se zasložil Milan, Honza a Marek.

Ve druhé půli to již střelecky moc nešlo a pouze jeden gól Milana nám zvýšil skóre na 4:0. Hosté ke konci zápasu zaslouženě snížili po naší chybě v obraně na konečných 4:1. Celkově bych řekl, že kluci konečně začali využívat ke hře celé hřiště a ne jako v předešlích utkáních, kdy to všechno cpali přes střed. Už to místy mělo hlavu a patu. Ač jsme neměli Adama, který dal přednost hokeji, tak chyb v obraně bylo minimum. Ale pozor soupeř byl opravdu slabší než mi!! A poprvé jsem viděl v útoku i Martina a musím říct, že mě docela mile překvapil. Takže chlapci jen tak dál, příště jedem do Lišova a tam nás čeká hezkej mač. Věřím, že je hodně potrápíme!!