Nábor dětí

Sice prohra, ale po vcelku vydařeném výkonu.

Do Lišova jsme jeli  obavou, neboť jsme  tohoto soupeře ještě nedokázali porazit. Nepodařilo se nám to opět, ale pozitivní na tomto utkání bylo, že kluci a Kikina konečně hráli to co jim trenéři celou dobu „vtloukají“ do hlav. Dokonce i přihrávky v běhu se nám občas podařili, což nám v minulosti nešlo.

Utkání jsme nezačali vůbec špatně, dokonce jsme po Markově gólu vedli 1:0. Soupeř sice rychle vyrovnal, ale i potom jsme měli šance, které bohužel jsme neproměnili a tak přišel trest v podobě druhého gólu domácích, po ne příliš podařeném výkopu Vojty. Tak skončil i první poločas.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním výsledek min. srovnat, ale bohužel opět po naší chybě jsme inkasovali třetí gól, který nás tak trochu dostal dolu. Potom jsme sice snížili na 3:2, ale po nádherné střele domácího hráče  (jednoznačně nejlepší hráč na hřišti), vedli domácí 4:2. Potom jsme se štěstím (brankář si vlastně dal gól sám) snížili na 4:3, ale víc už jsme nedokázali. Z mého pohledu se jednalo o doposud nejlepší utkání z naší strany a byť jsme prohráli tak se ctí!!

Nechci nikoho vyvyšovat nad ostatní, všichni, kdo byli na hřišti odvedli maximum a při neúčasti dvou hráčů, Štěpíka, který je nemocný a Adama, který se opět bez omluvy nedostavil, jsme utkání zvládli.

Věřím, že výkon dokážeme zopakovat ve čtvrtek, kdy přivítáme doma Trhové Sviny, které zatím hrají velice dobře, takže opět očekávám velmi hezké utkání.