Nábor dětí

Tak tenhle report jsem ani psát nechtěl…..

Že prohrajeme, jsem tak trochu tušil, neboť jsme jeli pouze v šesti hráčích bez možnosti střídání plus já sám, takže nás  „sedm statečných“ + rodiče.

A teď k zápasu, než jsem stačil přejít na druhou stranu hřiště, už jsme prohrávali 0:1, za chvíli 0:2 a potom už se to jen sypalo (myslím góly do naší branky). Poločas skončil 0:8, hra tomu odpovídala, nebyli jsme schopni si nahrát a pokud už jsme nahráli, tak skoro vždy soupeři. Hra z počátku druhé půle se malinko zlepšila, vystřelili jsme mám dojem tak třikrát na branku, ale vždy do náruče připraveného brankáře. Pak se soupeř nadechl k ofenzívě a už to tam zase padalo. Zápaqs skončil hrozivým skórem 0:14.

Závěrečné shrnutí: soupeř byl jednoznačně lepší v pohybu, v soubojích jeden na jednoho, lépe přihrával a hlavně dobře střílel. U nás nefungovalo nic, sami jsme si dali některé góly. Ale i tak bych chtěl poděkovat klukům a Kikině, že to alespoň odmakali, byť Matěj byl po nemoci, a u Adama se začíná projevovat jeho absence v trénincích a některých zápasech. Milan makal, ale sám bohužel na ně nestačil.

V pátek 10.10. přivítáme doma N.Hrady, které jsou první v tabulce, takže zapomeneme na Kameňák a pokusíme se s Hradami sehrát vyrovnanou partii.