Nábor dětí

Začali jsme dobře, ale…..

Jeli jsme do Boršova s tím nejlepším co máme k dispozici, akorát Tomáš nemá ještě registračku, tudíž musel zůstat doma. Soupeř měl v tabulce o 9 bodů víc a tak jsem byl zvědav jak si s ním povedem a co předvede. Začali jsme dobře, soupeře jsme zatlačili k jeho brance a vytěžili vedoucí gól zápasu (bohužel poslední). Milan se nerozpakoval a pěknou střelou nedal brankáři domácích šanci. Potom jsme ještě chvíli měli převahu, ale zhruba od 15 minuty zápasu začali domácí přebírat iniciativu a nutno říct, že i naší zásluhou, neboť jsme přestali hrát, to co jsem našim hráčům před zápasem vtloukal do hlavy. Domácí z tlaku vytěžili vyrovnávací gól. Když zprava zcela volný jejich útočník nezaváhal a dobře chytajícímu Honzovi nedal v brance šanci 1:1. Do přestávky nás domácí ještě několikrát ohrozili, ale vynikající Honza v bráně gólům zabránil.

O přestávce jsem klukúm a Kikině marně vysvětloval co chci, aby hráli. Vydrželo jim to zhruba 5-10 min., kdy se Štěpík dostal do dvou pěkných šancí, ale bohužel, vždy mířil do brankáře. Potom jsme dostali od opět volného hráče hostů gól a už se naše hra začala pomalu sypat. Z penalty jsme už prohrávali 1:3 a bylo na našich hráčích vidět, že toho mají dost. Před branku domácích se prakticky nedostali a špatným bráněním jsme soupeři umožnili, aby dal dalších pět branek.

Hodnocení zápasu dneska udělám, protože je třeba, aby někteří kluci, začali o sobě přemýšlet. Jednoznačně nejlepší hráč gólman Honza nás zachránil od většího debaklu, obránci standartně dělají stejné chyby, ať je to Matěj, Adam, či Martin, a z útočníků snese trochu pochvaly Štěpánek hlavně za první půli. Zklamal mě Marek, kterému to v poslední době nějak nejde. Vojta by se neměl tolik bát soubojů, jinak odvedl svůj standart. Kikina se myslím od posledního zápasu zlepšila, ale musí zapracovat na technice. Jako posledního jsem si nechal Milana, kterej oddřel a odběhal za dva hráče. Dal jako jediný gól a nebál se jít do soubojů. Takhle si představuji, že se má bojovat o vítězství. Nikdy jsem zatím nehodnotil jednotlivé hráče, ale možná to byla chyba, proto jsem dneska k tomu přistoupil, aby se každý nad sebou zamyslel a dokázal mi, že je lepší než si o něm myslím.

Další zápas hrajeme příští týden doma s Lokotkou ve středu od 16,30, tak se koukejte dát dohromady a dokažte nám trenérum, že umíte hrát fotbal!!