Nábor dětí

Výhra, super…..!!!!

Tak jsme se konečně dočkali a po dosti velkých prohrách kluci a Kikina zabrali a porazili Lokádu. No i když po první půli jsem v to nedoufal.

Začali jsme jako vždy špatně a inkasovali jako první, potom sice Milan vyrovnal, ale po hrubkách v obraně jsme dvakrát inkasovali. Stav 1:3 nevěstil nic dobrého, naštěstí jsme do přestávky srovnali na 3:3. Tím skončila první půle.

Po přestávce, kdy jsme si řekli pár věcí, které nebudeme dělat, jsme po špatném vyhození Tomáše z brány inkasovali počtvrté a už to vypadalo špatně. Po příchodu trenéra Darka začali kluci hrát a najednou to šlo! Dali jsme pět gólů a rázem vedli 8:4! Soupeř sice snížil na 8:5, ale to bylo vše. V klidu jsme zápas dohráli.

Hodnocení: Honza si konečně zahrál ( dva zápasy před tím odchytal) a bylo znát, že má hlad po gólech a trefil se pětkrát, z Marka se tentokráte stal výborný nahrávač, kdy dvakrát perfektně nahrál a byly z toho góly, Milan odmakal celých 50 min. bez střídání a ještě stihnul dát dva góly, Štěpánek si dal jednoho. Chtěl bych vyzdvihnout individuelní akci Matěje, který od vl. brány balon protlačil před bránu hostujícího celku a z jeho nahrávky dal Honza tuším sedmý gól. Ostatní včetně Tomáš v bráně odvedli své maximum a výrazně přispěli k našemu tolik očekávanému vítězství!

V neděli hrajeme poslední utkání podzimu v Olešnici, takže doufám, že se nám podaří uspět.