Nábor dětí

Reporty k utkání ml. a st. přípravky se Spartakem T.Sviny

Report z utkání ml. přípravky  Spartak T.Sviny-FC N. Hodějovice    4:5

Do utkání jsme vstupovali s nejsilnější sestavou, kterou mám k dispozici. Bohužel jsme nezachytili začátek zápasu a prohrávali v 10. minutě už 0:3 a proto jsem musel pozměnit sestavu a dokázali jsme výsledek stáhnou do přestávky na 2:3.

Ve druhé půli místo aby přišel z naší strany potřebný tlak tak naopak jsme po chybě inkasovali na 2:4. Od této chvíle se naši kluci zvedli, začali se snažit a výsledkem bylo postupné srovnání výsledku a na závěr zvýšení na konečných 5:4. Lví podíl na tom mají čtyři branky Marka a jedna Vojty K. přímo z rohu. Je, ale pravda, že brankář domácích výborně zachytal a zpočátku přispěl k naší brankové mizérii.

Mužstvo jsem sestavil, tak jak hrálo v K.Újezdě, tzn v brance Honza T., obrané dvojice Marek se Sebíkem a Štěpánek s Vojtou, v útoku se střídali Dan s Kačkou, Beník s Honzou L., a navíc byl na střídání Kubík. Jenže po inkasovaných gólech jsem to musel celé zpřeházet a dát Marka i Štěpánka do útoku, neboť jsme prakticky obranu domácích do té doby moc nezaměstnali. Po těchto změnách se hra začala vyrovnávat, a výsledkem bylo naše šťastné vítězství, neboť soupeř měl také dost příležitostí ke skórování, ale díky Honzovi a svojí nepřesností se mu to naštěstí nepodařilo. T.Sviny, byl soupeř, který nás prověřil a odhalil naše slabiny.

Report z utkání st. přípravky Spartak T.Sviny-FC n.Hodějovice    19:6

No co k tomu říct? St. přípravka hraje hůř než na podzim a nebo ostatní mužstva hrajou líp a mi stejně. Výsledky za poslední tři zápasy jsou přímo hrůzné s celkovým skórem 9:34!! I když nám chyběli tři hráči Tomáš a Matěj omluveni, Adam neomluven, tak nemůžeme k zápasům přistupovat tímto způsobem. Soupeři nás přehrávají ve všech směrech a asi to nejpodstatnější je, že stále nedokážeme na soupeře vyvinout tlak, když rozehrává od své branky  v obraně děláme hloupé chyby, nejsme schopni si pokrýt soupeře a špatná orientace na hřišti.

V bráně chytal Vojta P., do obrany jsem měl pouze dva klasické obránce a to Vojtu K, který měl v nohách utkání ml. přípravky, a Martina. A tak v obraně museli hrát Kikina, Kryštof a Marek se Štěpánkem. Honza si zahrál jak v útoku tak střídal Milana uprostřed. V útoku se prostřídali postupně všichni včetně Renaty

Vývoj utkání byl tak trochu podobný utkání ml. přípravky, rychle jsme dostali gól a potom jsme sice dokázali srovnat, ale následovalo dalších pět gólů, takže výsledek nic lichotivého 1:6. Potom jsme měli asi nejlepší chvíle zápasu a třemi slepenými góly upravili stav utkání na 4:6. Jenže domácí přidali čtyři góly a do druhé půle jsme šli s výsledkem 4:10.

Ve druhé půli jsem dal do brány Kryštofa, takže si zahrál i Vojta P. Druhé půle vyzněla jednoznačně pro domácí a přidali dalších devět gólů. Nám se skórovat již nepodařilo, takže celkové skóre 6:19 hovoří za vše. Je to druhá nejtěžší porážka, ale co se týká obdržených gólů tak nejhorší.

Hodnotí se mi to těžko, chyběli tři hráči, kluci Marek, Honza, Vojta a Štěpánek měli v nohách předešlý zápas a soupeř měl ročníkově starší hráče než my. Ale tím samozřejmě nechci omlouvat náš špatný výkon. Budeme muset zapracovat na chybách, o kterých jsem psal, při trénincích.