Obrázek

Bez gólů se body nesbírají...

Na Čtyrák jsme si věřili, ale bez vstřelené branky to prostě nejde a trpělivě hrající hosté se svoji chvilky dočkali a brejkama nás poslali do kolen.

Zápas opět nebyl žádnou přehlídkou na fotbal a v první půli se toho moc nedělo, sice jsme měli platonickou převahu, ale spoustou individuálních chyb jsme se sami připravovali o šance. Přesto jsme se mohli dostat do vedení po Dvořiho rohu, ale Pólovo gólovou hlavičku golman hostů reflexivně vyrazil. Pár minut nato se prodral Bery před golmana, stačilo mu do balonu jen trknout, ale hostující obránce ho stáhnul za dres - jasná penalta - jenže mistr Pileček z půlky do vápna prostě nevidí.

Do druhé půle přišel David L., který vystřídal nemocného Cardíka, hned z kraje jsme měli několik dobrých příležitostí, ale Bery na Vazyho pobídku nedosáhl, Pól v další dobré šanci nedokázal balon hlavou dobře umístit a vše ostatní nám zlikvidoval dobře chytající golman hostů. No a dle neotřesitelného "nedáš - dostaneš" jsme udělali v našem největším tlaku několik volovin a v 65 min. to bylo 0:1. Začalo to Liborovo špatným naražením na střelu Janymu, který balon jen tak tak odvrátil na aut, kterej jsme se rozhodli prostě nebránit, přišel balon do lajny, kde taky nikdo nebránil a centr na útočníka, který se mohl zeptat Gramiho, kam to chce. Šanci na srovnání skóre jsme měli v 70. min., ale Pólovo dorážka po mele ve vápně skončila v rukavicích čtyráckého golmana. Druhý gól přidali hosté o pár minut později, kdy Grami vyrazil vysoký balon a hostující hráč ho lobem vrátil do sítě. Třetí gól přišel v závěru, když jsme hráli vabank - na tvrdou ránu z blízkosti nestihl Grami reagovat. V 82. min. musel kvůli svalovým problémům odstoupit Vazy a jelikož jsme neměli na střídání už nikoho, tak jsme dohrávali v desíti.

Je smutné, že hrajeme doma, béčko hraje v neděli a my máme na střídání dva lidi, kterým je dohromady asi 120 let!!! Nojo, jenže půlka lidí nemá koule a muže o víkendu jen na jeden zápas, protože druhej den musí žehlit a další se asi z okresního přeboru předposíraj, jak je to dobrá soutěž, protože jinak si jejich absenci vysvětlit neumím. Holt to musíme začít dělat jinak, snažil jsem se, aby si o víkendu zahráli všichni, ale když neni vůle, tak to pár z vás odsere tím, že budou k dispozici, kdyby došlo k něčemu podobnýmu jako teď a druhej den můžou žehlit...

Nejvíc mně na tom zápasu štve, že jsme po posledních solidních výsledcích chtěli doma vyhrát, držet se v horní polovině tabulky a dostat se trochu víc do pohody, jenže vlastníma blbostma (i těma mimo hřiště) a neproměněnýma šancema jsme se tohoto privilegia (doufám, že jen na čas) vzdali.

V sobotu hrajeme v Dubným proti Jankovu, béčko hraje souběžně ve Zborově, tak žádám všechny hráče FCNH, kteří budou moct, aby na zápasy přišli, protože zatím to vypadá, že budeme oba zápasy hrát v osmi lidech. PS: Mám v Jankově nějaký osobní vazby, takže vypisuju premii : když se nám podaří v Dubným vyhrát, tak v sobotu 20.9.14 platím a peču kachny.

Sestava: Grami - Hardson, Jany, Rudy, David H. - Libor, Cardík (46. David L.),Pól, Dvoři (76.Straky) - Vazy (82. odstoupil bez náhrady), Bery

Góly: nikdo

ŽK: nikdo

Vývoj skóre: 0:3