Obrázek

Zápas plný šancí skončil smírem...

Do Chrášťan jsme jeli bez Kuby, Rudyho a Akima. Věděli jsme, že domácí hrajou hurá fotbal, kdy nakopávají balony a pak se o ně perou, řekli jsme si, že nebudeme dělat to samý a jejich vysokou obranu se budeme snažit překonat po zemi kombinační hrou. Jenže od samého začátku jsme se domácím přizpůsobili a dělali jsme to samé, co oni a nebýt Pepy v bráně, tak to mohlo být po dvaceti minutách 2:0, ale Pepa nás podržel a perfektními zákroky držel nerozhodný stav.

Naše první šance přišla ve 30.minutě, kdy David Lojka vyprášil golmanovi rukavice. Pěknou střelou se chvíli na to prezentoval Fody, ale jen těsně minul. Veškeré standardky a balony, které letěly vzduchem nám domácí posbírali a ve vzduchu jsme prostě neměli šanci. Ve 44.minutě jsme předvedli první pořádnou akci po zemi a hned z toho byl gól. Balon si u lajny měnil David H., Libor a Cardík. Posledně jmenovaný se do balonu pěkně opřel a trefil tyč, od které se balon dostal ke Kozovi, ten pěkným balonem našel Vazyho a jeho hlava nás poslala do vedení - 0:1.

Druhou půli začali domácí tlakem a gól v naší síti byl na spadnutí. Do 70.minuty jsme měli štěstí a nehráli jsme nic. Domácí trefili tyč, břevno a neproměnili penaltu (střela nad), nařízenou po faulu Póla. Nakonec se domácí přeci jen gólu dočkali a v oné 70.min. jsme špatně rozebrali hráče po rohu a bylo to 1:1. Fotbal jsme začali hrát až po obdržené brance a posledních dvacet minut bylo v naší režii, jenže jsme spálili i ty největší tutovky... Bery trefil dvakrát břevno, jednou po schrumáži a podruhé po Janyho přímáku hlavou. Pól pěknou pumelicí málem rozlomil branku, ale bylo z toho naše třetí břevno a zmar korunoval opět Bery, který šel sám na golmana, ale míč mu nakouřil do nohou.

Chtít vyhrát v zápase, ve kterým hrajeme jen 20 minut by asi byl hřích, ale blízko jsme k tomu měli. Když se ohlédneme za celýma devadesáti minutama, tak můžeme být za bod rádi. V tomto zápase nám chyběl pohyb, nevím zda se vymlouvat ne hezký počasí nebo malou šatnu, ale spíš mi taknějak připadlo, že jsme si mysleli, že ta výhra přijde sama a ani pro to nemusíme moc dělat. Jenže ouvej, letos to v OP takhle nechodí a chodit nebude.

V sobotu přivítáme rozjeté Nové Hrady, které za poslední dvě kola vyhrály v Mladým a porazily Stropnici, ale vypadá to, že budeme letos poprvé kompletní a tak musíme zabrat a doma naplno bodovat!

Sestava: Pepa - David H., Jany, Pól, Koza - Libor (90. Hrdla), Cardík, Dvoři, Fody (75. Švícko) - Vazy, David L. (65.Bery)

Publikováno: 9 roků 5 měsíců zpět Od Vazy #362
Co na to říct no,jsme kokoti,tohle měl být náš zápas. Pepa v bráně jednoznačně nejlepší hráč a vychytal nám bod