Obrázek

Za 10 minut tři góly...

Co bysme za to na jaře dali... proti silné Křemži se nám to povedlo a po celý první poločas jsme byli lepším týmem.

Soupeře načal už v 5. minutě Koza, u lajny centroval před bránu a balon krásně doplachtil do vzdálenější šibenice. Druhý gól dal Libor, když doklepl Cardíkovu gólovou hlavičku, kterou golman stihl vyrazit a v 15. min. na 3:0 zvyšoval krásnou střelou zpoza vápna Bílkas. Celý první poločas jsme dobře kombinovali a soupeře hlavně v záloze přehrávali, vyplatila se nám hra na tři střední záložníky, kluci dobře zahušťovali prostor a bylo nás plné hřiště. Čtvrtý gól přidal Cardík ve 30.min., když prostřelil golmana. Ve 45. min. zahrál ve vápně rukou Libor a hosté do šaten korigovali z penalty.

Do druhé půle oba týmy prostřídali (Křemžských přijelo 17!) a Křemže svou hru zlepšila, výsledkem byla branka v 55.min. Na tu dokázal odpovědět v 75.min. Michal Bárek střelou na zadní tyč. Hosté pak dokázali vstřelit ještě jednu branku a korigovali tak na konečných 5:3.

Výsledek dobrý, hra z naší strany pohledná, ale pořád máme co zlepšovat, některé chybičky v defenzivě by nás příště mohly stát výsledek, to samé se dá říci o fyzičce, která nám ke konci zápasu odcházela. Zápas na stoperu odehrál Hříbek, který se nám začíná rozehrávat, z Bílkase se rodí na stará kolena snajpr (5 zápasů/5 gólů) a Liborovi to v záloze taky svědčí, v přípravě pokaždé když nastoupil, tak vstřelil branku. A naše motorové myši - Chmeňa, Rudy, Kuba - k tomu neni co říct, když budou mít dobrý den, tak můžeme hrát s každým vyrovnanou partii. Dobře se jeví i posily, Honza s Michalem určitě budou míchat se sestavou a je jen dobře, že nám zvednou konkurenci v mužstvu. Jen z těch beků vybírat, to je boj, nikdo tam hrát nechce a každý tam hraje slušně... Ale zajíci se počítají po honu a ten nám začíná v neděli od 17 hod., kdy doma přivítáme Štěpánovice. Připomínám út a čt tréninky od 18:30 hod.

Sestava: Pepa - Bary, Hříbek, Koza - Libor, Kuba, Chmeňa, Rudy, Honza - Cardík, Bílkas

Střídání: Akim, Kubica, Olda, Michal

Omluveni: Jirka, Fody, Bery, Hrdla, Lojkys, Dvoři