2. FC Nové Hodějovice „A“

3. TJ Spartak Trhové Sviny

4. FC Nové Hodějovice „B“

FC Nové Hodějovice "B" - TJ Nová Ves 1:5

- do zápasu naše Benfika vstoupila dobře a soupeři byla vyrovnaným protivníkem...jenže kluci nedali dvě dobrý šance a soupeř trestal. Za stavu 2:0 už to byl v naší obraně průchoďák, alespoň gól vstřelil Bary, který je ve vápně prostě zabiják :-) Za hosty třikrát skóroval Procházka.

FC Nové Hodějovice "A" - TJ Spartak Trhové Sviny 9:0

- soupeř přijel s B-týmem a bylo to znát. Od prvních minut jsme měli převahu a sypali jsme jeden gól za druhým, dařilo se zvláště Vazymu, který vstřelil 5 gólů, další přidali Dvoři, Rudy, Bery a Pól. Svinenští zápas nevzdali a se ctí ho odehráli až do konce a to je možná nakoplo k souboji o bronz.

Zápas o 3. místo : FC Nové Hodějovice "B" - TJ Spartak Trhové Sviny 1:1 - 0:3 pen.

- tento zápas byl velmi vyrovnaný, do vedení poslal domácí krásnou ranou z dálky Šáfa a i přesto, že Benfika měla dost dalších gólových šancí, tak se je nepodařilo proměňit a tak pět minut před koncem přišel trest a vyrovnání. V poslední minutě mohl rozhodnout Dominik, ale z malého vápna nepochopitelně přestřelil... V penaltách mistři svých oborů selhali a Svinenští je jasně ovládli 3:0. Pently nedal Jaryn, Maroš a Dominik.

Finále: FC Nové Hodějovice "A" - TJ Nová Ves 1:3

- také vyrovnaný zápas, který poznamenal rychlý první gól hostů, poté jsme měli několik slibných šancí, zvláště ta Liborova byla tutová, ale balon mu sklouznul a z malého vápna nemířil přesně. Po přestávce jsme vyrovnali - Bery udělal kliku golmanovi a pohodlně zavěsil. Jenže pár minut na to jsme neuhlídali roh a po pěkné hlavičce opět vedla Nová Ves, v závěru jsme hráli vabank a z brejku inkasovali po třetí. Je to škoda, protože Nová Ves v tomto zápase nebyla lepší, ale byla efektivnější a tak si výhru na Janečkově memoriálu zasloužila.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Hodějovický Vazy - 5 gólů

Nejlepším brankářem turnaje byl po dohodě zástupců všech týmů zvolen golman z Trhových Svinů.

TA

P.S. Více fotografií zde. Je tam i rozfázovaný ten neuhlídaný roh z finále... Olda