Obrázek

Hodně nepovedený začátek...

Zápas, na který jsme se těšili a kterým jsme se chtěli nakopnout do nové sezony nám hrubě nevyšel a precizně hrající Hluboká trestala naše chyby, kterých v sobotu bylo až moc.

Přitom začátek byl slibný, měli jsme balon pod kontrolou a už v páté minutě jsme kopali penaltu po faulu golmana na Vazyho. Vazy ji proměnil a vedli jsme 1:0. Prvních 15 minut byl zápas vyrovnaný a Hlubocké jsme zlobili, jenže pak přišlo podklouznutí jednoho z našich obránců a hosté snadno vyrovnali. Poté měl velkou příležitost Jany, jehož střela už už byla v síti, jenže Hlubočtí balon odvrátili na brankové čáře na roh. Ten rozehrál Dvoři na hlavu prvního Hlubockého beka, který míč odhlavičkoval na aut. No a David hodil aut na střed, byla z toho ztráta, brejk a už jsme se vezli - 1:2. Ještě jsme mohli vyrovnat, když Jany krásně poslal balon před branku, jenže ani Cardík ani Bery na něj nedosáhli. Do půle jsme po dalších chybách ještě dvakrát inkasovali a rázem se schylovalo k debaklu - 1:4 poločas.

O přestávce jsme si řekli, že to ještě zkusíme zlomit, vysuneme presing, zatlačíme na Hlubockou obranu a pokusíme se dát rychlý gól... Jenže své dvě šance jsme neproměnili, Vazy střílel z vápna příliš zbrkle a Janyho střela mířila vedle. Nepřesnými přihrávkami v obraně jsme hostům nabízeli další a další šance. No a Hlubočtí jimi nepohrdli, na 1:5 zvýšili po přehození Gramiho, další góly přidali z brejků. Nám se nepodařilo hru oživit ani střídáními a dalšího gólu jsme se nedočkali. Naopak Grami měl co dělat, aby kryl další sóla Hlubockých. Hosté zaslouženě vyhráli a pro nás je začátek sezony hodně krutý.

Věřím ale, že máme kvalitu na to, aby jsme letos v okrese hráli důstojnou roli, jen si to musíme všichni včetně mně v hlavě přecvaknout a do zápasů dát všechno, protože v OP Českobudějovicka letos není snadných soupeřů a my by jsme se jím rozhodně stát nechtěli...

Sestava: Grami - Řepka (65. Švícko), Straky (70. Laci), Rudy, David H. - Cardík (55. Lukáš), Pól, Jany, Dvoři - Bery (82. Bary), Vazy