Obrázek

  

Zatraceně důležité a vydřené vítězstí...

Do Týna jsme jeli ve velmi složité situaci, věděli jsme, že případný nezdar nás přiková těsně ke dnu tabulky a tak jsme bojovali a nakonec z toho byla velmi důležitá výhra. Po blamáži se Stropnicí jsme museli něco změnit, a tak se na stopera přesunul kapitán Jany a odvedl tam skvělý výkon, jelita od míčů které schytal, si může v klidu dát k večeři. Po takovém počátečním oťukávání jsme šli do vedení v 11.min. Bery ve vápně našel Davida Lojku a ten pěknou ranou k tyči nedal golmanovi šanci - 0.1. Domácí na velkém hřišti postupně nabírali na fotbalovosti a zle nám zatápěli. Grami předvedl fantastický zákrok při samostatném nájezdu po hezké akci domácích, balon vyrazil a Jany ho těsně před brankou uklidil na roh. Bylo hodně důležité, že jsme nápor domácích ustáli a do kabin šli s vedením v zádech.

Ve druhé půli se stáhnul Bery, který pomáhal záložníkům a vepředu byl osamocený David Lojka, který hrál velké utkání, spoustu míčů podržel, vybojoval i rozdal. Ve druhé půli jsme hráli to, co jsme si řekli a potřebovali - ze zajištěné obrany a na brejky. Ten první David Lojka ještě neproměnil, když jen těsně minul branku, ale ten druhý už v bráně skončil. David Lojka předal balon na Dvořiho a ten prostřelil co mu stálo v cestě - 0:2. Poté musel střídat zraněný Rudy a chvíli po něm i Libor, a tak jsme museli šáhnout do obrany a v tlaku domácích se báli o výsledek, ale k žádným větším šancím jsme Týn nepouštěli a sami jsme hrozili z dalších brejků. V 85.min. jsme vstřelili uklidňující branku, Dvoři vyslal Martina Chmeňu, ten se zachoval jako správný voják a dal nám klid - 0:3. V závěru stojí za připomenutí zahozená tutovka Akima a úprk zdánlivě zničeného Hardsona, který v 90.min. ještě přesprintoval hřiště, aby mu Akim rozehrál roh (asi se před tim flákal, když to uběh a neumřel).

Tento zápas se nám povedl - a to všem. Akim hrál celý zápas i v sobotu za Benfiku, ale sil má tenhle horník pořád na rozdávání, zápas stál hodně sil i Kubu, který stále není fit, ale svým přístupem a bojovností jde příkladem a ukazuje, jak se bojuje v okresu o body! Dnes bych opravdu vychválil všechny, takže všem díky a v sobotu nás od 11:00 hod. čeká další klíčová bitva s Bavorovicemi.

Sestava: Grami - Hardson, Jany, Rudy (61.Chmeňa), David H. - Libor (65.Hrdla), Kuba, Dvoři, Akim - David L., Bery

TA

 


Publikováno: 6 roků 2 měsíců zpět Od Anonym #85
Avatar uživatele Anonym
Velká gratulace k bodům. Super.
Bendy

Přihlášení

Kalendář akcí

srpen 2020
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Rozpis akcí

Žádné nadcházející události k zobrazení!
Joomla templates by Joomlashine